Our showrooms are at your service 7 days a week.
Sevinç Aydınlatma Select Language

Table Lamp Models and Prices

Masa Lambası Modelleri Sevinç Aydınlatma Farkıyla

 

Masa lambası, çalışma ve yaşam alanlarımızdaki masa ve benzeri eşyalar üzerinde kullanılmakta olan aydınlatma ve dekorasyon amaçlı ürünlerdir. Evlerimizde, ofislerimizde ve diğer çalışma alanlarımızda masalarımızın aydınlatılmasını sağlarlar.  Çalışma masası lambaları, öncelikle kullanım amacına uygun olarak seçilmelidir. Sadece dekoratif ürün olarak görülmemeli aydınlatma fonksiyonunu karşılayabilen ürünler tercih edilmelidir. Estetik anlamda sizi tatmin eden, odanızla uyumlu olan modelleri tercih ederken aydınlatma kalitesine de dikkat etmelisiniz. Ancak tamamen dekoratif amaçlı bir ürün istiyorsanız sadece kullanacağınız ortama ahenk sağlayan ürünü satın alabilirsiniz.

Masa lambası modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ilk şey ışık rengidir. Gözlerinizi yormadan, gözlerinizde hassasiyet oluşturmadan gözünüzün alışkın olduğu renklerde ışıklar tercih etmelisiniz. Aynı zamanda ışığın aydınlatma gücü de kullanıma uygun olmalıdır. Çok aydınlatarak gözünüzü almayan ve kısık kalarak görmenizi zorlaştırmayan kalitede aydınlatmalar tercih etmelisiniz.

Ev dekorasyonunuz, hem size hem misafirlerinize sunduğu konfor açısından önemlidir. Hem aydınlatma hem dekorasyon sağlayan aydınlatma ürünleri tercih ederken seçimlerinizi dikkatli yapmalısınız. Doğru ışıklandırma, dekorasyonunuzun güzelliğini ön plana çıkarabilir. Estetik güzelliğin yanı sıra, çalışma ortamında verimliliği artırmak için rahat olmalısınız. Bunun için satın alacağınız aydınlatma ürünleri oldukça önem arz eder. Masanızda kullanacağınız modeller odanızı güzelleştirdiği gibi gözlerinizde hassasiyet yapmayacak şekilde olmalıdır. Masa lambasının bulunacağı ortam dışında onun nasıl kullanılacağı da önemlidir. Masa lambaları ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için farklı farklı üretilmiştir. Klasik kablolu modellerden, dokunmatik modellere kadar birçok farklı çeşit vardır.

Hangi tarzda ürün olursa olsun, bir ürün satın alınırken bazı konulara dikkat edilmelidir. Masa lambası seçimi yaparken öncelikle estetik bir görüntü için mi yoksa ihtiyaca yönelik bir alışveriş mi yaptığınıza karar vermelisiniz. Eğer dekoratif bir ürün bakmıyorsanız ürünün üretildiği malzemelere önem vermelisiniz. Daha dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun modeller tercih etmelisiniz. Ancak amacınız öncelik olarak görüntü ise daha estetiğe hitap eden modeller bakabilirsiniz.

Sevinç Aydınlatma ile hem her gün kullanabileceğiniz rahat, kaliteli ürünlere hem de dekorasyonunuza uygun olabilecek ürünlere kavuşmanızı amaçlıyoruz.

 

Ayaklı Masa Lambası Modelleri

Masa lambaları hayatımızın önemli bir noktasında yerini almış aydınlatma ürünleridir. Evlerde, ofislerde daha çok çalışma alanlarında tercih edilen masa lambaları hem dekoratif hem de ihtiyaç ürünleridir. Kullanacağınız odanın aydınlanma ihtiyacını karşılarken odanızı güzelleştirmeyi de sağlar. Farklı birçok tasarımda üretilmiş olsalar da en çok tercih edilen masa lambası modelleri ayaklı masa lambalarıdır. Kolaylıkla istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz, sağlam durabilecek modeller olmasından dolayı daha çok tercih edilirler.

Kolay taşınabilen, kısıtlı alanlara rahatlıkla yerleştirilebilen ayaklı masa lambaları çalışma odanıza uygun modelde olmalıdır. Pratik bir aydınlatma olan ayaklı masa lambası modelleri ile odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Ayaklı masa lambaları sadece bir masa veya küçük bir alanı aydınlatmaktan ziyade daha geniş bir alana hitap eder. Genelde büyük bir yapıya sahip oldukları için elektrikli masa lambası özelliğini gösterir.

 

Masa Lambası Bakımı

Satın alınan bütün ürünlerin bir kullanım ömrü vardır. Ürünleri kullanım şeklinize göre ömürlerindeki süreyi değiştirebilirsiniz. Ürünleri kullanıldıkları malzemelere göre bakıma sokmalısınız. Masa lambalarını satın alırken verilen talimatlara uygun şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede ürünün nasıl kullanılması gerektiğini kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Ürünlerinizi temiz tutmak için kullanacağınız temizlik malzemelerine dikkat etmelisiniz. Masa lambanızın kullanımında hassasiyet oluşturmayan ürünler kullanmaya özen göstermelisiniz. Kablolu masa lambaları kullanıyorsanız kablolarının kopmadan bükülmeden kullanılması gerekmektedir.

Çalışma Ortamını Güzelleştir: Led Masa Lambası Trendi

Masa lambası satın alınırken nasıl bir amaca hizmet etmesi gerektiği önemli bir konudur. Aydınlatma işlemi ile birlikte dekoratif görüntüyü de sağlayacak modeller her zaman daha çok tercih edilmelidir. Odadaki diğer mobilyalara uygun renklerde ve modellerde olmalıdır.

Son zamanlarda tercih edilen LED ışıklı masa lambaları kullanım açısından kolaylık sağlamaktadırlar. Hem çok daha az yer kaplamaları hem de tasarruflu olmalarından dolayı sıklıkla tercih edilen aydınlatma modellerindendir. Siz de evinizde kullanacağınız lamba için dar bir alana sahipseniz LED ışıkla aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Bunun haricinde çocukların oyun oynarken düşürmeden rahatlıkla kullanabilecekleri LED ışıklı masa lambalarını çocuk odalarında güvenle kullanabilirsiniz.

 

Banker Masa Lambası ile Vintage Modası Hemen Yanında

Banker masa lambaları genel anlamda ayaklı masa lambalarını andırsa da tarz olarak geçmişin kapılarını aralayarak bulunduğu ortama nostaljik bir hava katar. Görünüşleri ile eski zamanlar bize hatırlatan ve Vintage duruşu ile odanızın havasını değiştirecek banker masa lambaları farklı renklerde ve tarzlarda üretilebilirler. Odanızdaki diğer mobilyaların modellerine, renklerine ve desenlerine uyumlu olacak şekilde bir tasarım satın alabilir dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kaliteli masa lambaları tercih ederek, ürününüzün kullanımının uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Üretiminde dayanıklı malzemeler kullanılmış olan masa lambaları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ağır olmayan malzemelerden üretilmiş masa lambaları ile kolay taşıma sağlayabilir pratik kullanım kazanabilirsiniz. Hassas malzemeler satın almayarak ürünün kolayca deforme olmasından kurtuabilirsiniz.

Filters Close
Min: $35.00 Max: $1,971.00
$35 $1971
Sevinç Aydınlatma
DIFFERENT PAYMENT OPTIONS

+

Shop quickly with credit card and Money Order alternative.

Sevinç Aydınlatma
FAST SHIPPING

+

Your orders are shipped with care in the fastest way.

Sevinç Aydınlatma
SHIPPING FREE

+

Free Shipping All Over Turkey

Sevinç Aydınlatma
CHANGE FROM STORE

+

You can also exchange purchased orders from our stores.

Sevinç Aydınlatma
CALL CENTER

+

For your orders and all questions, you can call our call center 444 4 750.

Sevinç Aydınlatma
SAFE SHOPPING

+

Secure shopping with 3D Secure.

Sevincaydinlatma.com.tr always ininstallment advantage < /span> payment option.
WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp